Stavební technik

MILOTA Kladno, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Huťská 1557, 272 01 Kladno, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-13
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici (3112)

Pracoviště a kontakty

Firma:MILOTA Kladno, spol. s r.o., IČ 47550961
Pracoviště:Huťská 1557, 272 01 Kladno 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-13
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadované schopnosti:
- praxe min. 5 let v oboru
- znalost problematiky oboru stavebnictví, veřejné správy a související legislativy,
- znalost práce na PC - MS Windows, MS Office,
- výborné komunikativní schopnosti,
- profesionální vystupování,
- bezúhonnost, důslednost, pečlivost,
- ŘP skup. B + praxe řízení vozidla
Nabízíme:
- zázemí české firmy s více jak dvacetiletou tradicí na trhu,
- možnost dalšího profesního růstu - sebevzdělávání,
- motivující mzdové ohodnocení (10% ze zisku realizovaných zakázek),
- zajímavou a samostatnou práci,
- vysokou míru seberealizace a spoluodpovědnosti za výsledky práce,
- více info na www.milota.cz

Popis hlavní pracovní náplně:
- Zajišťuje přípravu územních rozhodnutí, stavebních povolení a organizaci smluvních vztahů s klientem.
- Zajišťuje vstupní podklady jednotlivých průzkumů a posudků.
- Zajišťuje předběžné projednání záměru s dotčenými orgány státní zprávy a s ostatními účastníky řízení.
- Zajišťuje vydání kladných stanovisek těchto subjektů.
- Zpracovává zadávací podklady pro výběrová řízení.
- Vyhodnocuje došlé nabídky.
- Připravuje smlouvy o dílo ve spolupráci s firemním právníkem.
- Projednává změny či doplňky v PD.
- Koordinuje a komunikuje se subdodavateli.
- Zajišťuje kolaudační řízení stavby včetně nabytí právní moci.
- Zajišťuje stavební dozor.

Mobilní telefon, služební vozidlo i pro soukromé účely

Životopis s motivačním dopisem + Poskytnutí souhlasu s použitím osobních údajů zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu

Poslední změna:2016-10-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 11597170718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou