Referent fiskální politiky, rozpočtu a financování – analytik ve vztahu k zřízeným a založeným právnickým osobám

Ministerstvo obrany ČR

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Základní charakteristika pracovní činnosti:

- koordinace a metodické usměrňování finančních vztahů právnických osob založených resortem Ministerstva obrany,
- stanovování hlavních směrů rozvoje a metodiky financování právnických osob,
- koncepce uceleného systému ekonomického dohledu, kontrolní a rozborové činnosti, zaměřené na hospodaření s majetkem a finančními prostředky a hodnocení efektivnosti právnických osob,
- analytická podpora rozhodovacích procesů, týkajících se právnických osob.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Místo výkonu práce: Praha 6
Platové zařazení: platová třída 13
Nástup možný od 15. března 2015

Informace o náboru

Zájemci mohou zaslat strukturovaný životopis s podrobným uvedením dosaženého vzdělání a průběhem dosavadních zaměstnání a praxe na adresu [email protected], a to nejpozději do 13. března 2015.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

vzdělání ekonomického směru

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

- vysokoškolské vzdělání ekonomického směru,
- bezpečnostní prověrka „vyhrazené“,
- výborná znalost a aplikace zákona č. 218/2000 Sb., č. 563/1991 Sb. a č. 320/2001 Sb.,
- praktické zkušenosti s finančním řízením společnosti,
- praktická znalost v oblasti účtování a sestavování účetních výkazů u právnických osob,
- velmi dobré organizační a komunikativní schopnosti,
- analytické dovednosti,
- znalost práce na PC a ovládání aplikací MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2033713  Datum zveřejnění: 3.3.2015