Lékař

Ministerstvo obrany ČR

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
1. 4. 2016, 1. 10. 2016
Mzdové podmínky (brutto)
29580 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pozice lékařů pro Ústav leteckého zdravotnictví v Praze. Jedná se o obsazení pozic pro léčebně-preventivní části odborných orgánů Ústavu leteckého zdravotnictví. Nabídka volných míst je vhodná také pro absolventy lékařských fakult (bez specializované způsobilosti).

- zubní lékař (poručík) stomatologického oddělení
- lékař (nadporučík) a starší lékař (kapitán) interního oddělení
- lékař (nadporučík) a starší lékař (kapitán) oddělení ušního, nosního, krčního oddělení
- lékař (nadporučík) a starší lékař (kapitán) oddělení psychofyziologického a psychiatrického oddělení
- lékař (nadporučík) a starší lékař (kapitán) oddělení radiodiagnostického oddělení
- lékař (nadporučík) a starší lékař (kapitán) oddělení neurologického oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

místo výkonu služby v Praze
• služební plat 29 850 Kč (poručík), 33 660 Kč (nadporučík) a 38 760 Kč (kapitán) + stabilizační příspěvek
+ příspěvek na bydlení
• náborový příspěvek až 250 000 Kč
• služební poměr na dobu 7 let
• nástup 4. ledna, nebo 1. dubna 2016
• odborné i jazykové vzdělávání
• další výhody vojáka z povolání (rekreace, dotované stravování, bezplatná zdravotní péče, výstroj, náhrady při služebních cestách

Informace o náboru

Životopisy a název pozice, o niž máte zájem, zasílejte na e-mailovou adresu [email protected].

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2304096  Datum zveřejnění: 26.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 29580 Kč/měsíc