Strážný hradní stráže

Ministerstvo obrany ČR

Místo práce
Praha, Lány
plný úvazek
Termín nástupu
1. 4. 2016, 1. 10. 2016
Mzdové podmínky (brutto)
20810 Kč/měsíc, složení a výše platu vojáka je stanovena zákonem č. 221/1992

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provádění vnější ostrahy areálu Pražského hradu, zámku Lány a dočasných sídel prezidenta ČR, jeho bránění při krizových situacích. Provádění reprezentačních a protokolárních vystoupení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náborový příspěvek, příspěvek na bydlení, výsluhové náležitosti, stabilizační příspěvek, pravidelná bezplatná zdravotní péče, řádná dovolená v délce 37 kalendářních dnů (včetně 5 víkendů), tělesná příprava jako součást pracovní doby, příspěvek z Fondu kulturních a sociálních potřeb.

Informace o náboru

registrace na www.kariera.army.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Další požadavky: výška 178–188 cm

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2304098  Datum zveřejnění: 26.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20810 Kč/měsíc, složení a výše platu vojáka je stanovena zákonem č. 221/1992