Kuchař

Ministerstvo obrany ČR

Místo práce
Jince, Strakonice, Čáslav, Praha, Okres Strakonice
plný úvazek
Termín nástupu
1. 4. 2016, 1. 10. 2016
Mzdové podmínky (brutto)
19690 Kč/měsíc, je stanovena zákonem č. 221/1992 Sb., o vojácích z povolání

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava a výdej stravy. Obsluha techniky a strojního zařízení pro přípravu, skladování a výdej stravy. Ošetřování, obsluha a údržba osobní zbraně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na bydlení, výsluhové náležitosti, stabilizační příspěvek, pravidelná bezplatná zdravotní péče, řádná dovolená v délce 37 kalendářních dnů (včetně 5 víkendů), tělesná příprava jako součást pracovní doby, příspěvek z Fondu kulturních a sociálních potřeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kuchař-číšník, gastronomie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2304108  Datum zveřejnění: 26.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19690 Kč/měsíc, je stanovena zákonem č. 221/1992 Sb., o vojácích z povolání