Právník/čka

Ministerstvo pro místní rozvoj

Staroměstské nám. 6, 11015 Praha 1, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
dle nařízení vlády č. 278/2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

1) legislativně – právní oporu regionálního rozvoje,
2) připomínkování legislativy s dopadem na kraje, města a obce,
3) zastupování odboru na odborných platformách pro legislativu a právní předpisy,
4) právní agendu integrovaných nástrojů v rámci EU fondů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme: Zajímavou práci v oblasti regionální politiky s možností kontaktu s regiony, regionálními strategickými dokumenty, které přispívají k čerpání fondů EU. Zejména se jedná o posuzování dopadů legislativy a metodik na kraje, města a obce. Možnost podrobně se seznámit a posuzovat integrované nástroje na nový nástroj politiky EU.
Zázemí a jistotu státní správy, stravenky, 5 týdnů dovolené, příjemný pracovní kolektiv,
možnost vzdělávání (odborné, jazykové).

Informace o náboru

Pro podání přihlášky nutno postupovat dle Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo včetně příloh (viz příloha) do 6. října 2016

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky dle Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo (viz příloha):
Dobré komunikační dovednosti, ochotu učit se, zodpovědnost, pečlivost, důslednost, proaktivita, samostatnost, ochota vyjíždět do regionů.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2735334  Datum zveřejnění: 24.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle nařízení vlády č. 278/2015