Odborný referent/ odborná referentka pro problematiku zajištění statistických a dalších strategických agend

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Senovážné náměstí 871/26, 110 00 Praha 1, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•programování některých statistických aplikací pro potřeby zajištění agend odboru
•zabezpečení, pravidelná záloha a kontrola databází, včetně specifických konfigurací jednotlivých instancí SQL serverů ve vztahu k požadavkům odboru a aktuálnímu stavu při sběru dat (zejména zatížení),
•distribuce dat z datové základny
•technická podpora respondentů, zejména vzdálená ladění jejich nastavení
•podpora ostatních zaměstnanců odboru zejména v oblasti odstraňování problémů s programovacími nástroji, databázovými připojeními nebo jinými konexemi ke statistickým informačním systémům, a to včetně jejich ladění
•spolupráce na informační strategii resortu

Zaměstnanecké výhody, benefity

•předpokládaný nástup: červen 2014
•zaměstnanecké výhody (zvýhodněné stravování, 5 týdnů dovolené, další vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění)
•pracoviště v centru Prahy
•platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 14. KVĚTNA 2014.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
•znalost AJ min. na úrovni B1 (středně pokročilý)
•dobrá znalost programovacího jazyka NET (ideálně VB)
•znalost T-SQL
•výborná znalost MS Office
•logické a analytické myšlení
•schopnost dobré organizace práce a práce v týmu
•samostatnost, pečlivost, spolehlivost
•ochota a schopnost učit se rychle novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1634508  Datum zveřejnění: 18.4.2014