Referent/ka odboru veřejných zakázek se specializací na operační programy ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (OP VK a OP vavpi)

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Karmelitská 7, Praha 1, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•kompletní příprava a administrace veřejných zakázek, zpracování zadávacích podmínek zejména nadlimitních a podlimitních veřejných zakázek a veřejných zakázek malého rozsahu spolufinancovaných z operačních programů;
•konzultace a metodická podpora útvarů MŠMT v oblasti veřejných zakázek souvisejících s operačními programy;
•organizace a vedení jednání hodnotících komisí, účast na hodnotících komisích jiných útvarů
•konzultace a stanoviska ve věci způsobilosti výdajů a dalších právních otázek z hlediska operačních programů;
•koordinace administrace veřejných zakázek ve spolupráci s ostatními útvary MŠMT, připomínky k zadávacím podmínkám;
•dohled nad dodržením podmínek stanovených metodickými příručkami operačních programů a tím způsobilostí výdajů pro operační programy;
•právní poradenství žadatelům / příjemcům dotace;
•řešení právních rizik souvisejících s projekty financovanými z operačních programů;

Zaměstnanecké výhody, benefity

•zaměstnání na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně);
•nástup v červnu 2014, případně dle dohody;
•pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2014 s možností následného prodloužení;
•možnost získání/prohloubení pracovních zkušeností v oblasti práva veřejných zakázek a v oblasti strukturálních fondů EU;
•zajímavou a kreativní práci v příjemném pracovním prostředí;
•pracoviště v centru Prahy;
•zaměstnanecké benefity (stravování, klouzavá pracovní doba, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání);
•platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. (13. platová třída), ve znění pozdějších předpisů
•motivační finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 25. KVĚTNA 2014.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, obor právo nebo prokazatelnou praxi v oblasti veřejných zakázek minimálně dva roky;
•zájem o problematiku a oblast práva veřejných zakázek;
•dobrá znalost Windows a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
•samostatnost a schopnost řešit problémy, zároveň schopnost týmové práce;
•pečlivost a flexibilitu;
•trestní bezúhonnost;
Výhodou:
•praktická znalost zákona o veřejných zakázkách;
•znalost oblasti strukturálních fondů a/nebo podpory výzkumu a vývoje, vysokých škol;
•zkušenosti se zadáváním, administrací a kontrolou veřejných zakázek;

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1713095  Datum zveřejnění: 9.5.2014