Aplikační správce operačních programů EU

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Karmelitská 7, Praha 1, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•přímá uživatelská podpora zaměstnanců při používání IS, správa aplikací

Zaměstnanecké výhody, benefity

•SŠ/VŠ vzdělání technického směru
•znalost architektury sítí LAN s doménou
•znalost prostředí MS Windows Workstation na administrátorské úrovni
•znalost produktu MS Office na administrátorské úrovni
•znalost produktu MS SharePoint – tvorba a správa aplikací
•znalost produktu MS SCCM, Active directory
•znalost Hardwaru
•znalos OS Windows 7 – instalace konfigurace, správa
•znalost správy mobilních zařízení (android, iOS, Windows 8)
•zkušenosti při zajišťování podpory uživatelů a helpdesku
•výhodou znalost anglického jazyka alespoň na úrovni mírně pokročilý
•výhodou zkušenosti ve státní správě
•komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, týmová spolupráce, odolnost proti stresu
•trestní bezúhonnost

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 2. KVĚTNA 2014.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•nástup: květen/červen 2014
•plný pracovní úvazek a pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2015 (zkušební lhůta 3 měsíce)
•zajímavou, ale náročnou práci v oblasti přímé uživatelské podpory
•zaměstnanecké výhody (možnost další vzdělávání, 5 týdnů dovolené, klouzavá pracovní doba)
•pracoviště v centru Prahy – Karmelitská
•platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění nař. vl. č. 130/2009Sb.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1719101  Datum zveřejnění: 22.4.2014