Projektový manažer/Projektová manažerka OP VK

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•poskytování metodické podpory při administraci a realizaci globálních grantů a grantových projektů OP VK
•koordinace Zprostředkujících subjektů v oblasti realizace globálních grantů OP VK
•kontrola věcné stránky monitorovacích zpráv za globální granty
•úzká spolupráce s finančním manažerem při administraci a realizaci globálních grantů a grantových projektů
•vyřizování stížností a námitek příjemců podpory v II. instanci
•příprava podkladů ke zpracování zpráv a přehledů o implementaci k operačnímu programu
•metodická pomoc při řešení nesrovnalostí vznikajících v průběhu realizace projektů
•účast na kontrolách globálních grantů dle zákona o finanční kontrole ve veřejné správě č. 320/2001 Sb.
•spolupráce na přípravě řízené dokumentace OP VK, připomínkování Směrnic Zprostředkujících subjektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

•pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2015
•nástup – leden 2015
•plný pracovní úvazek
•pracoviště v centru Prahy v blízkosti metra Křižíkova
•nezávislou a zodpovědnou práci – možnost osobního rozvoje
•zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, až 4 dny indispozičního volna, stravenky, další vzdělávání)
•platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 18. ČERVENCE 2014.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•vysokoškolské vzdělání – ekonomický směr výhodou
•minimálně dvouleté prokazatelné zkušenosti z oblasti strukturálních fondů EU (bude ověřeno při osobním pohovoru na základě uvedených zkušeností ve strukturovaném životopise uchazeče)
•zkušenosti s implementací OP VK
•znalost IS MONIT7+
•výborná znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
•samostatnost a schopnost řešit problémy
•znalost anglického jazyka (min. B1)
•pečlivost a flexibilitu
•odolnost vůči stresu
•trestní bezúhonnost
Výhodou je:
•znalost zákona č. 218/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech, a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů
•znalost zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání
•znalost zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1790221  Datum zveřejnění: 3.7.2014