Garant/ka kontrol na místě operačního programu výzkum a vývoj pro inovace (OP vavpi)

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•výkon kontrolní činnosti v rozsahu působnosti ŘO OP VaVpI, zejména se účastní kontrol na místě dle zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě a o změně některých zákonů (zákon o finanční kontrole), včetně s tím souvisejících úkonů
•spolupráce na přípravě plánu kontrol a sledování jeho plnění
•komunikace s projektovými a finančními manažery kontrolovaných projektů, informování o výsledcích kontrol na místě
•spolupráce s odbornými odděleními a ostatními subjekty implementační struktury na vytváření, aktualizaci a výkladu dokumentů vztahujících se ke kontrolní činnosti ŘO OP VaVpI
•příprava a nastavení systému administrace projektů OP VaVpI
•podpora dalším subjektům implementační struktury OP VaVpI

Zaměstnanecké výhody, benefity

•zaměstnání na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně)
•pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2015 s možností následného prodloužení
•nástup červenec/srpen 2014, případně dle dohody, ideálně co nejdříve
•možnost získání/prohloubení pracovních zkušeností v oblasti strukturálních fondů EU
•zajímavou a kreativní práci v příjemném pracovním prostředí
•přátelský a energický kolektiv spolupracovníků
•pracoviště: Praha 8 – Karlín, v blízkosti metra Křižíkova
•možnost jazykového a dalšího odborného vzdělávání
•zaměstnanecké výhody (stravenky, flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, notebook, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění)
•platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů
•motivační finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 22. ČERVENCE 2014.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•vysokoškolské vzdělání a alespoň minimální praxi s prováděním kontrol na místě či daňovou kontrolou, případně středoškolské vzdělání s praxí min. 2 roky v oblasti výkonu veřejnosprávní kontroly
•rámcovou znalost legislativy ČR – především oblasti finanční kontroly a rozpočtových pravidel
•rámcovou orientaci v oblasti účetnictví (VŠ, VVI)
•uživatelskou znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
•řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat v rámci České republiky
•znalost anglického jazyka (min. na úrovni B2)
•organizační, koordinační a komunikační schopnosti
•analytické myšlení, samostatnost, systematičnost a schopnost řešit problémy
•pečlivost, spolehlivost a časovou flexibilitu
•týmového ducha
•trestní bezúhonnost

Výhodou je:
•VŠ/SŠ vzdělání ekonomického zaměření
•orientace v zákoně č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů
•orientace v zákoně č. 218/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů
•zkušenosti v oblasti strukturálních fondů EU
•praxe v oblasti účetnictví či v oblasti administrativní kontroly účetních dokladů
•orientace v oblasti vědy a výzkumu
•znalost prostředí státní správy
•schopnost týmové spolupráce a osobní odpovědnosti
•ochota dále se vzdělávat a učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1793341  Datum zveřejnění: 7.7.2014