Referent/ka školství, výchovy a vzdělávání

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•koncepční, metodické a normotvorné činnosti v oblasti středního vzdělávání a konzervatoří
•koordinace úkolů vyplývajících z vládních i resortních dokumentů a dalších koncepčních dokumentů a akčních plánů v oblasti působnosti
•zajišťování agendy oborů vzdělání konzervatoří a 82 Umění a užité umění – obory středního odborného vzdělávání

Zaměstnanecké výhody, benefity

•nástup v září 2014, případně dle dohody
•zaměstnání na plný pracovní úvazek (tj. 40 hodin týdně)
•pracovní poměr na dobu neurčitou
•zaměstnanecké benefity (flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění)
•pracoviště v centru Prahy – Malá Strana
•platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 14. SRPNA 2014.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•vysokoškolské vzdělání, minimálně magisterský studijní program
•praxi ve vzdělávání minimálně 9 let, z toho 3 roky ve státní správě nebo samosprávě nebo v organizaci s celostátní působností se zaměřením na vzdělávání
•výbornou znalost problematiky konzervatoří
•organizační schopnosti, schopnost komunikace s odbornou veřejností na národní a mezinárodní úrovni
•zkušenosti a orientaci v prostředí státní správy
•dobrou znalost práce na PC (MS Office)
•aktivní znalost cizího jazyka na úrovni B2
•týmovou spolupráci, spolehlivost, pečlivost, schopnost řešit problémy
•vysoké pracovní nasazení a velkou odolnost vůči stresu
•ochotu a schopnost rychle se učit novým věcem
•trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1821156  Datum zveřejnění: 1.8.2014