REFERENT/KA ODBORU PODPORY VÝZKUMU A VÝVOJE FINANČNÍHO MECHANISMU NORSKÉ FONDY

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•administrace Česko – norského výzkumného programu
•zajišťování finanční podpory vybraných projektů programu
•účtování příjmových a výdajových operací programu
•příprava podkladů pro návrh rozpočtu a rozpočtových výhledů
•spolupráce při nastavení procesů finančního řízení
•aktualizace metodik, směrnic, dokumentů a podkladů programu
•spolupráce se zahraničními partnery a Ministerstvem financí
•příprava podkladů pro hodnocení projektů
•monitorování a kontrola projektů
•příprava podkladů pro návrh rozpočtu a rozpočtových výhledů za oblast využívání pomoci
•podpora žadatelům/příjemcům – osobní konzultace projektových žádostí, žádostí o platbu, finanční stránky realizace projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

•nástup: září/říjen 2014
•práci na HPP, plný úvazek
•pracovní poměr na dobu určitou (3 roky)
•zajímavou a odpovědnou práci
•zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, další vzdělávání)
•pracoviště v centru Prahy (Praha 1 – Malá Strana)
•platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 3. ZÁŘÍ 2014.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•vysokoškolské vzdělání (nejlépe ekonomického nebo právnického směru)
•uživatelskou znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
•orientaci v zákoně č. 653/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů
•orientaci v zákoně č. 218/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů
•orientaci v zákoně č. 255/2012 Sb., o kontrole (kontrolní řád)
•znalost anglického jazyka na úrovni B2/C1 Společného evropského rámce pro jazyky
•organizační, koordinační a komunikační schopnosti
•samostatnost, systematičnost a schopnost řešit problémy
•dobré koordinační a komunikační dovednosti, vč. dobrého písemného projevu
•pečlivost, spolehlivost a časovou flexibilitu
•týmového ducha
•trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1839547  Datum zveřejnění: 19.8.2014