Účetní - oddělení finanční a mzdové účtárny

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•samostatné vedení svěřeného úseku účetnictví (vedení účetních knih, deníku, hlavní knihy, knih analytické evidence, ukládání skenů účetních dokladů do systému)
•archivace účetních dokladů

Zaměstnanecké výhody, benefity

•pracovní poměr na dobu neurčitou
•plný pracovní úvazek
•zaměstnanecké benefity (zvýhodněné stravování, flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, příspěvek na penzijní připojištění)
•možnost dalšího odborného vzdělávání

Další informace
•pracoviště: Praha 1, Karmelitská ul.
•nástup: září/říjen 2014
•platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 22. ZÁŘÍ 2014.

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Uchazeč zaslání přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•VŠ magisterského stupně, ekonomického směru
•uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, účetního programu nejlépe EIS JASU CS)
•znalosti platné účetní legislativy pro organizační složku státu (zákona č. 410/1991 Sb. a souvisejících vyhlášek č. 410/2009 Sb., 383/2009., 449/2009 Sb.)
•schopnost analytického myšlení, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
•trestní bezúhonnost

Výhodou
•zkušenosti na pozici účetní (nejlépe v organizační složce státu nebo v příspěvkové organizaci)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1860508  Datum zveřejnění: 8.9.2014