Věcný manažer IPn (Pospolu)

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•koordinace činností partnera projektu, projednávání postupů v oblasti věcného plnění klíčových aktivit
•projednávání a stanovování harmonogramu zpracování monitorovacích zpráv, uplatňování dohledu nad průběhem zpracování zpráv, zajišťování finalizace zpráv
•odpovědnost za obsahovou správnost realizace projektu a plnění monitorovacích indikátorů
•účast na schůzkách realizačního týmu a koordinačních výborech
•účast na kontrolách na místě s externími i interními orgány
•zpracovávání návrhů na podstatné změny věcné části projektu
•zadávání údajů do systémů MŠMT

Zaměstnanecké výhody, benefity

•plný pracovní úvazek
•smlouvu na dobu určitou cca do 30. 6. 2015
•získání pracovních zkušeností v oblasti strukturálních fondů EU
•zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí
•zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba)
•energický kolektiv spolupracovníků
•motivační a finanční ohodnocení dle výkonu

Další informace:
•pracoviště v centru Prahy
•nástup: říjen 2014
•platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 30. ZÁŘÍ 2014.

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Uchazeč zaslání přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•vysokoškolské vzdělání, magisterský st. program
•zkušenosti s realizací mezinárodních projektů
•znalost evropských vzdělávacích systémů, zkušenosti s nástroji EQF, ECVET, EQAVET
•znalost zákonů č. 218/2000 Sb., 262/2006 Sb., 563/1991 Sb., 320/2001 Sb., 137/2006 Sb., 255/2012 Sb.
•uživatelskou znalost Windows a MS Office (Word, Excel, Outlook)
•samostatnost, schopnost řešení problémů, iniciativu
•znalost anglického jazyka na úrovni odpovídající C1
•komunikační a prezentační schopnosti
•pečlivost a flexibilitu, týmového ducha
•odolnost vůči stresu a vysoké pracovní nasazení
•trestní bezúhonnost

Výhodou:
•orientace v metodických dokumentech OP VK
•zkušenosti v oblasti financování/účetnictví
•zkušenosti s řešením nesrovnalostí, podezření a porušení rozpočtové kázně
•znalost prostředí státní správy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1868059  Datum zveřejnění: 15.9.2014