Finanční Manažer/ka globálních grantů OP VK

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•ověření, schválení a autorizace souhrnných žádostí o platbu na globální granty a zasílání požadavků na jejich proplacení finančnímu útvaru
•podílení se na správě monitorovacího informačního systému v oblasti finančního řízení, plateb a certifikace výdajů globálního grantu
•monitorování finanční realizace globálních grantů
•příprava podkladů ke zpracování zpráv a přehledů o implementaci k operačnímu programu
•zpracování predikcí finančních toků v pravidelných intervalech
•hlášení nesrovnalostí vznikajících v průběhu realizace globálních grantů
•poskytování metodické podpory zprostředkujícím subjektům
•správa přehledu projektů realizovaných v OP VK

Zaměstnanecké výhody, benefity

•pracovní smlouvu na dobu určitou do 31. 12. 2015
•práci na plný pracovní úvazek
•energický pracovní kolektiv
•nezávislou a zodpovědnou práci – možnost osobního rozvoje
•zaměstnanecké výhody (např. flexibilní pracovní doba, až 4 dny indispozičního volna, stravenky, jazykové a odborné vzdělávání, 5 týdnů dovolené)

Další informace:
•nástup – prosinec 2014
•pracoviště v centru Prahy v blízkosti metra Křižíkova
•platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 9. LISTOPADU 2014.

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•vysokoškolské vzdělání – ekonomický směr výhodou
•prokazatelné zkušenosti z oblasti strukturálních fondů EU (bude ověřeno při osobním pohovoru na základě uvedených zkušeností ve strukturovaném životopise uchazeče)
•znalost IS MONIT7+
•samostatnost a schopnost řešit problémy
•výborná znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
•znalost anglického jazyka (min. B1)
•pečlivost a flexibilitu
•odolnost vůči stresu
•trestní bezúhonnost

Výhodou:
•znalost zákona č. 218/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů
•znalost Občanského zákoníku
•praxe v oblasti veřejné správy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1907824  Datum zveřejnění: 23.10.2014