Referent/ka odboru personálního

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•získávání nových zaměstnanců ministerstva, získávání vedoucích zaměstnanců ostatních přímo řízených organizací
•metodické poradenství v oblasti náboru, komunikace s vedoucími zaměstnanci a ostatními zaměstnanci ministerstva i s uchazeči
•tvorba inzerce, zveřejňování inzerce, zpracování životopisů a motivačních dopisů
•evidence a archivace podkladů týkajících se získávání zaměstnanců, práce s personálním informačním systémem
•komunikace a spolupráce s externím dodavatelem HR aplikace v oblasti získávání zaměstnanců
•administrativní činnosti spojené s výkonem pozice (např. fakturace inzerce)
•účast na osobních pohovorech, sjednávání osobních pohovorů
•zpracování vnitřních předpisů týkajících se oblasti získávání zaměstnanců
•zpracování materiálů pro jednání vedení ministerstva
•příprava smluv s institucemi, organizacemi a firmami v souvislosti s agendou získávání zaměstnanců
•zajišťování personálních záležitostí a příprava podkladů požadovaných sekcí řízení operačních programů EU a dalších personálních záležitostí, které jsou hrazeny z technické pomoci OP VK a OP VaVpI

Zaměstnanecké výhody, benefity

•práci na plný pracovní úvazek
•pracovní smlouvu na dobu určitou po dobu zástupu za MD/RD
•zaměstnanecké výhody (např. 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, zvýhodněné stravování, další vzdělávání, až 4 dny indispozičního volna)

Další informace:
•nástup – leden 2015
•pracoviště v centru Prahy (ul. Karmelitská)
•platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 26. LISTOPADU 2014.

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•SŠ/VŠ vzdělání
•výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti, reprezentativní vystupování
•pečlivost, samostatnost a schopnost řešit problémy
•proaktivní přístup, týmového ducha
•dobrou znalost MS Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint)
•trestní bezúhonnost

Výhodou:
•praxe v oblasti náboru a přijímání nových zaměstnanců
•znalost HR aplikace Mark
•orientace v personalistice a Zákoníku práce
•orientace v oblasti fondů EU
•zkušenosti s redakčními systémy webů
•komunikativní znalost anglického jazyka
•znalost prostředí státní správy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1922493  Datum zveřejnění: 7.11.2014