Odborná/ý referent/ka oddělení kariérního systému pedagogických pracovníků

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•tvorba celostátní koncepce vzdělávání pedagogických pracovníků
•tvorba celostátní koncepce akreditací vzdělávacích institucí, vzdělávacích programů nebo studijních programů

Zaměstnanecké výhody, benefity

•zaměstnání na plný pracovní úvazek
•pracovní poměr na dobu neurčitou
•zajímavou a odpovědnou práci
•zaměstnanecké výhody (zvýhodněné stravování, 5 týdnů dovolené, další vzdělávání)

Další informace:
•nástup: 1. 1. 2015
•pracoviště v centru Prahy (Praha 1 – Malá Strana)
•platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 3. PROSINCE 2014.

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.

Upozorňujeme uchazeče, že v důsledku předpokládaného nabytí účinnosti zákona č. 234/2014 Sb., služební zákon, dojde v průběhu roku 2015 ke změnám v obsahu pracovního poměru (srov. zejména § 190 a § 80 a násl. k omezení některých práv státních zaměstnanců).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu (pedagogický směr)
•orientace v oblasti školské legislativy a pracovněprávních vztahů, znalost správního řádu
•zkušenost v oblasti dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků
•schopnost koncepční práce, kritického a logického myšlení
•dobré koordinační a komunikační dovednosti
•schopnost týmové spolupráce
•dobrá znalost práce s PC (MS Office)
•trestní bezúhonnost

Výhodou:
•znalost anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1932317  Datum zveřejnění: 19.11.2014