Manažer/ka pro kontakt s úřady státní správy v oblasti IPN OP VK

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•zajišťování podpory, osvěty, informovanosti a metodické pomoci při styku s ústředními správními úřady, zejména ostatními ministerstvy jakožto autorizujícími orgány a spolutvůrci nových kvalifikačních a hodnotících standardů profesních kvalifikací
•intenzivní soustavná komunikace a vyjednávání s příslušnými odbory jednotlivých ministerstev
•komunikace s Generálním ředitelstvím Úřadu práce ČR, spolupráce s MPSV
•podíl na připomínkování a finální úpravě hodnotících a kvalifikačních standardů PK

Zaměstnanecké výhody, benefity

•zaměstnání na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně)
•pracovní poměr na dobu určitou do 30. 6. 2015 s možností následného prodloužení
•prohloubení pracovních zkušeností v oblasti strukturálních fondů EU
•zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí
•zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, jazykové a další odborné vzdělávání)
•motivační finanční ohodnocení dle výkonu
•energický kolektiv spolupracovníků

Další informace:
•nástup: únor 2015, případně dle dohody
•pracoviště v centru Prahy
•platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 30. PROSINCE 2014.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
•zkušenosti s aktivním využíváním NSK, zejména využíváním standardů ve vzdělávacím a hodnotícím procesu
•zkušenosti s komunikací s autorizujícími orgány a autorizovanými osobami
•zkušenosti v oblasti dalšího vzdělávání
•znalost kvalifikačních systémů evropských zemí
•znalost systémů uznávání v evropských zemích
•znalost zákonů č. 218/2000 Sb., 262/2006 Sb., 563/1991 Sb., 320/2001 Sb., 137/2006 Sb.
•orientaci v metodických dokumentech OP VK
•zkušenosti s administrací OP VK
•znalost prostředí státní správy
•uživatelskou znalost Windows a MS Office (Word, Excel, Outlook)
•samostatnost, schopnost řešení problémů, iniciativu
•znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
•komunikační a prezentační dovednosti
•pečlivost a flexibilitu, týmového ducha
•odolnost vůči stresu a vysoké pracovní nasazení
•trestní bezúhonnost

Výhodou:
•zkušenosti s provazováním počátečního a dalšího vzdělávání
•zkušenosti s metodickou činností v oblasti dalšího vzdělávání
•znalost práce s webovou aplikací Benefit a Monit
•praxe v oblasti řízení projektů spolufinancovaných z ESF
•zkušenosti s vedením týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1955406  Datum zveřejnění: 11.12.2014