Referent/ka oddělení monitorování a komunikace OP VaVpI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•administrace související s posuzováním změn na projektech a problematikou s tím spojenou
•správa databáze hodnotitelů a externích expertů
•komunikace s hodnotiteli a externími experty, zajištění uzavírání smluv, předávání podkladů týkajících se projektů, komunikace problematiky napříč programem
•příprava podkladů pro audity
•spolupráce s teamem připravujícím nový operační program
•zajištění zastupitelnosti
•činnosti podporující implementační strukturu OP VaVpI
•administrativní podpora oddělení 451
•spolupráce v oblasti monitoringu a reportingu
•činnosti související s realizací publicity programu

Zaměstnanecké výhody, benefity

•práci na plný úvazek
•pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2015
•možnost pracovat na odborné pozici a načerpat zkušenosti z prostředí strukturálních fondů
•různorodou pracovní náplň
•energický a přátelský kolektiv spolupracovníků
•pružnou pracovní dobu

Další informace:
•nástup: leden 2015 nebo dle dohody
•pracoviště v centru Prahy (Praha 8 – Karlín)
•platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 6. LEDNA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•vysokoškolské vzdělání (min. Bc.)
•velmi dobrou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
•znalost angličtiny na komunikativní úrovni
•samostatnost, pečlivost, důslednost
•vysoké pracovní nasazení
•osobní odpovědnost
•ochotu učit se novým věcem
•trestní bezúhonnost

Výhodou:
•zkušenost na obdobné pracovní pozici
•zkušenost z oblasti strukturálních fondů nebo státní správy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1960417  Datum zveřejnění: 18.12.2014