Metodik/metodička operačního programu výzkum a vývoj pro inovace (OP VAVPI)

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•tvorba a aktualizace metodik a postupů pro řízení implementace Operačního programu Výzkum a vývoj pro inovace (OP VaVpI)
•tvorba a aktualizace metodik a postupů pro žadatele a příjemce v rámci OP VaVpI
•nastavení systému vnitřní řidicí dokumentace OP VaVpI a dalších manuálů, metodik a postupů, včetně řízení jeho změn na úrovni celé implementační struktury
•zajištění konzistence metodik a vnitřní řídicí dokumentace s legislativními a ostatními závaznými dokumenty (na úrovni národní i EU)
•metodické řízení a kontrola implementace OP VaVpI
•metodická podpora dalším subjektům implementační struktury OP VaVpI

Zaměstnanecké výhody, benefity

•zaměstnání na poloviční pracovní úvazek (20 hodin týdně), s předpokladem následného navýšení na celý úvazek (40 hodin týdně)
•pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2015 s možností následného prodloužení
•možnost získání/prohloubení pracovních zkušeností v oblasti strukturálních fondů EU
•zajímavou a kreativní práci v příjemném pracovním prostředí
•přátelský a energický kolektiv spolupracovníků
•možnost odborného vzdělávání
•zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, příspěvek na penzijní připojištění)
•zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
Další informace:
•nástup možný ihned, případně dle dohody
•pracoviště: Praha 8 - Karlín
•platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. (13. Platová třída), ve znění pozdějších předpisů

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 8. ÚNORA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•vysokoškolské vzdělání
•znalost Windows a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
•organizační, komunikační a koordinační schopnosti
•strukturované a kreativní myšlení
•pečlivost, samostatnost, objektivnost, nezávislost
•týmového ducha
•trestní bezúhonnost
Výhodou:
•zkušenosti s tvorbou metodiky a postupů
•zkušenosti z oblasti strukturálních fondů EU
•znalost prostředí státní správy
•orientace v zákoně č. 218/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů
•orientace v oblasti vědy a výzkumu
•dobrá znalost anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1986142  Datum zveřejnění: 20.1.2015