Vedoucí oddělení v odboru sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• organizace, řízení, kontrola práce a odpovědnost za stanovenou agendu, dodržování právních předpisů a plnění úkolů stanovených odborem sportu
• sportovní problematika: programová, metodická, akreditační, ekonomická a kontrolní činnost
• zajišťování efektivní komunikace na všech úrovních poskytování a čerpání státních dotací
• monitorování vyhlášení státní podpory, realizace a vyúčtování státních dotací
• zajišťování kontrolní činnosti a zabezpečování plnění kontrolních a auditních závěrů u neinvestičních prostředků poskytnutých nestátním neziskovým organizacím v oblasti sportu

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 5. BŘEZNA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

SPORT

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vysokoškolské vzdělání – tělovýchovného, pedagogického, ekonomického směru
• minimálně 15 let praxe v oblasti sportu podmínkou, případně praxe v řízení organizace nebo útvaru
• znalost všeobecných, metodických, ekonomických a právních dokumentů
• znalost anglického jazyka na úrovni C1
• uživatelskou znalost MS Office – Word, Excel, Outlook, PowerPoint
• samostatnost, spolehlivost, profesionalista
• organizační schopnosti, samostatné rozhodování
• znalost sportovního prostředí
• trestní bezúhonnost
Nabízíme:
• zaměstnání na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně)
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování v místě pracoviště)
Další informace:
• nástup duben/květen nebo dle dohody
• pracoviště v centru Prahy – Karmelitská 7, Praha 1 – Malá Strana
• platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2017887  Datum zveřejnění: 18.2.2015