Referent/ka odboru vysokých škol I.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• spolupráce při tvorbě národní strategie pro oblast vysokého školství a její implementace
• spolupráce při koordinaci politik vysokého školství v rámci Evropské unie, Boloňského procesu (BP) i dalších mezinárodních organizací (OECD, UNESCO)
• podíl na agendách střediska ENIC/NARIC
• spolupráce na implementaci operačních programů EU
• podílení na dalších aktivitách v oblasti vysokoškolské agendy

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 13. BŘEZNA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
• uživatelskou znalost MS Office
• anglický jazyk na úrovni min. B2 (znalost doložena příslušným mezinárodním certifikátem)
• zkušenosti s prací na strategických analytických dokumentech
• schopnost analytického a koncepčního myšlení
• organizační schopnosti
• schopnost spolupracovat v týmu
• prezentační a komunikační dovednosti na výborné úrovni
• flexibilita a vysoké pracovní nasazení
• ochota učit se novým věcem
• trestní bezúhonnost
Výhodou:
• praxe v oblasti vysokoškolského vzdělávání
• znalost vysokoškolské vzdělávací politiky a zkušenosti z mezinárodního prostředí
• znalost dalšího světového jazyka
Nabízíme:
• zaměstnání na plný pracovní úvazek
• pracovní poměr na dobu ¬neurčitou
• zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování, 4 dny indispozičního volna, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění)
Další informace:
• nástup možný ihned případně dle dohody
• pracoviště v centru Prahy
• platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, platová třída 13

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2017938  Datum zveřejnění: 18.2.2015