Referent/ka státní správy – kontrolní pracovník

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• kontrolní, hodnotící, rozborové, konzultační, poradenské činnosti, analýza, posuzování a zhodnocování změn skutkového stavu v oboru služby orgánu veřejné správy a zobecňování výsledků této činnosti v souladu s obecně závaznými předpisy a právem ES
• tvorba celostátní koncepce a prověřování, zkoumání a vyhodnocování provozní a finanční činnosti orgánů veřejné správy

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 6. BŘEZNA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vysokoškolské vzdělání (zaměření ekonomie, právo, matematika, veřejná správa)
• uživatelskou znalost MS Office
• znalost právních předpisů upravující činnost ve státní správě – zejména v oblasti kontroly a účetnictví
• organizační schopnosti (vedení kontrolní skupiny)
• koordinační schopnosti (koordinace činnosti při kontrole)
• komunikační schopnosti (práce v týmu, schopnost jasně formulovat kontrolní zjištění)
• řidičský průkaz sk. B
• trestní bezúhonnost
Výhodou:
• praxe v ekonomické oblasti nebo zkušenosti z veřejné příp. státní správy
• předchozí zkušenosti v oblasti kontroly
• znalost řízení, finanční a provozní činnost organizací v působnosti MŠMT
• znalost anglického jazyka na komunikační úrovni, popř. jiného světového jazyka
Nabízíme:
• zaměstnání na plný pracovní úvazek
• pracovní poměr ¬neurčitou
• zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování, 4 dny indispozičního volna, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění)
Další informace:
• nástup v březnu 2015, případně dle dohody
• pracoviště v centru Prahy
• platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, platová třída 13

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2019767  Datum zveřejnění: 19.2.2015