Odborný/á gestor/ka v individuálním projektu národním pospolu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•koordinace činností, spolupráce a komunikace mezi zástupci realizačního týmu projektu Pospolu a věcně příslušného odboru
•odborná spolupráce na připravovaných výstupech projektu
•kontrola souladu aktivit a výstupů projektu s naplňováním priorit úřadu v oblasti odborného vzdělávání
•příprava podkladů v oblasti odborného a polytechnického vzdělávání pro přípravu intervencí a výzev v rámci OP VVV jako nezbytnou součást udržitelnosti výstupů projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

•zaměstnání na plný pracovní úvazek do 31. 10. 2015
•zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování, 4 dny indispozičního volna ročně, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění)
Další informace:
•nástup: duben 2015, případně dle dohody
•pracoviště v centru Prahy
•platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 18. BŘEZNA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.
V případě dalších dotazů se obracejte na Bc. Jana Slámu, tel: 234 812 191.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
•uživatelskou znalost MS Office
•anglický jazyk na úrovni min. B1
•schopnost analytického a koncepčního myšlení
•min. 9 let zkušeností v oblasti odborného vzdělávání
•organizační schopnosti
•schopnost spolupracovat v týmu
•prezentační a komunikační dovednosti
•flexibilita
•ochota učit se novým věcem
•restní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2032999  Datum zveřejnění: 2.3.2015