Referent/referentka odboru veřejných zakázek – zástup za MD

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•metodická podpora při kompletní přípravě a administraci veřejných zakázek, připomínkování zadávacích podmínek zejména nadlimitních a podlimitních veřejných zakázek a veřejných zakázek malého rozsahu
•konzultace a metodická podpora útvarů MŠMT v oblasti veřejných zakázek
•dohled nad administrací specifických veřejných zakázek podřízených organizací MŠMT, účast na hodnotících komisích
•právní poradenství podřízeným organizacím MŠMT

Zaměstnanecké výhody, benefity

•zaměstnání na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně)
•pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou (min. do 15. 6. 2016)
•možnost získání/prohloubení pracovních zkušeností v oblasti práva veřejných zakázek
•zajímavou a kreativní práci v příjemném pracovním prostředí
•zaměstnanecké benefity (stravování, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání)
Další informace:
•nástup ihned, případně dle dohody
•pracoviště v centru Prahy
•platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. (13. platová třída), ve znění pozdějších předpisů

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 22. BŘEZNA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.
V případě dalších dotazů se obracejte na Bc. Jana Slámu, tel: 234 812 191.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, obor právo - PODMÍNKOU
•zájem o problematiku a oblast práva veřejných zakázek
•dobrou znalost Windows a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
•samostatnost a schopnost řešit problémy, zároveň schopnost týmové práce
•pečlivost a flexibilitu
•trestní bezúhonnost
Výhodou:
•praktická znalost zákona o veřejných zakázkách
•znalost oblasti strukturálních fondů a/nebo podpory výzkumu a vývoje, vysokých škol
•zkušenosti se zadáváním, administrací a kontrolou veřejných zakázek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2039089  Datum zveřejnění: 6.3.2015