Garant/ka vědy a výzkumu (VaV) a vysokých škol (VŠ) operačního programu výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV)

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•zodpovídá za nastavení věcné stránky výzev zaměřených na problematiku VaV a VŠ a intervencí definovaných v OP a dlouhodobém plánu plnění cílů pro danou oblast a jejich soulad s programovým dokumentem OP VVV
•podílí se na přípravě zjednodušených forem vykazování (šablony)
•účastní se interních a externích pracovních skupin zpracovávajících Harmonogram výzev
•účastní se interních a externích pracovních skupin, které projednávají podobu textu připravované výzvy pro předkládání žádostí o podporu zaměřených na svěřenou oblast
• spolupracuje s věcnými skupinami MŠMT vyhlašujícími dotační programy pro zajištění propojení informací a identifikaci možných překryvů, navrhuje možnosti vyhlášení doplňkové výzvy k vyhlášenému nebo připravovanému tématu dotačního programu

Zaměstnanecké výhody, benefity

•plný pracovní úvazek, pracovní smlouvu na dobu určitou (do 31.12.2015) s předpokladem prodloužení po schválení OP VVV
•zajímavou a odpovědnou práci
•zaměstnanecké výhody (jazykové a odborné vzdělávání, stravování, 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna)

Další informace:
•nástup možný ihned, případně dle dohody
•pracoviště v centru Prahy
•platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 1. DUBNA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.
V případě dalších dotazů se obracejte na Bc. Jana Sláma, tel: 234 812 191.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•vysokoškolské vzdělání
•praktické zkušenosti z oblasti strukturálních fondů
•prokazatelná znalost problematiky oblasti vědy, výzkumu a inovací, včetně relevantních legislativních norem a/nebo problematiky vysokoškolského vzdělávání včetně relevantních legislativních norem a strategických dokumentů
•prokazatelná zkušenost s přípravou výzev
•dobrá znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
•znalost anglického jazyka (alespoň B2)
•dobré organizační, komunikační, vyjednávací a prezentační schopnosti
•schopnost týmové spolupráce, spolehlivost, pečlivost, ochota řešit problémy
•vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
•ochota a schopnost rychle se učit novým věcem
•trestní bezúhonnost
Výhodou:
•praxe v oblasti státní správy
•zkušenosti s přípravou výzev

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2049233  Datum zveřejnění: 16.3.2015