Garant/ka pro výzkum a vývoj (erdf) operačního programu výzkum, vývoj a vzdělávání (OP vvv)

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zodpovědnost za poskytování metodické podpory pro ostatní útvary i žadatelům v oblasti procesů spojených s připravovanými projekty ve svěřené problematice, podíl
na zajišťování školení a seminářů
• zodpovědnost za poskytování informací a konzultací k věcnému obsahu připravovaných projektů ve svěřené problematice
• podíl na hodnocení předložených projektů ve svěřené problematice, zodpovědnost za jeho kvalitu a včasnost
• podíl na přípravě podkladů k plnění dlouhodobých věcných záměrů OP VVV dle zadání nadřízeného
• zodpovědnost za zajištění obsahové náplně školení hodnotitelů s ohledem na podmínky
OP VVV
• zodpovědnost za zajištění věcné části školení pro hodnotitele na podmínky vyhlášené výzvy;
• zodpovědnost za naplňování stanovených opatření ve svěřené oblasti, podíl na přípravě podkladů k pravidelnému reportingu k plnění opatření
• podíl na zpracování podnětů pro změny v řízené dokumentaci OP VVV vyplývající
ze svěřené činnosti a jejich předání nadřízenému
• podíl na zpracování případných podnětů na změny vnitřní řídicí dokumentace ministerstva (směrnice, příkazy ministra apod.) vyplývající ze svěřené činnosti a jejich předání nadřízenému

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 13. DUBNA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vysokoškolské vzdělání
• prokazatelné zkušenosti z oblasti vědy a výzkumu, praxe ve vědecké nebo výzkumné organizaci, instituci státní správy (nutné propojení na vědu a výzkum) a/nebo v operačním programu zaměřeném na podporu vzdělávání a/nebo výzkumu a vývoje (bude ověřeno
při osobním pohovoru na základě uvedených zkušeností ve strukturovaném životopise uchazeče)
• velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• znalost anglického jazyka (min. stupeň B1)
• vysoké pracovní nasazení, flexibilita
• organizační a komunikační schopnosti
• schopnost týmové spolupráce
• trestní bezúhonnost

Výhodou:

• orientace v oblasti stavební problematiky
• zkušenost s konzultační a lektorskou činností
• znalost relevantních metodik MMR, intervenční logiky OP VVV
• znalost legislativy týkající se vědy, výzkumu a inovací

Nabízíme:

• práci na plný pracovní úvazek
• pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2015 s možností následného prodloužení
• možnost získat jedinečné pracovní zkušenosti v oblasti strukturálních fondů EU
• zajímavou a zodpovědnou práci – možnost osobního rozvoje
• zaměstnanecké výhody (např. příspěvky na stravování, flexibilní pracovní doba,
5 týdnů dovolené, profesní a jazykové vzdělávání)

Další informace:

• nástup červen 2015, případně dle dohody
• pracoviště Praha 8 – Karlín, v blízkosti metra Křižíkova
• platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. , ve znění pozdějších předpisů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2061201  Datum zveřejnění: 25.3.2015