Projektový manažer/Projektová manažerka technické pomoci OP

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•realizace projektů Technické pomoci operačního programu (prioritní osa 5)
•zpracování a vypořádání monitorovacích zpráv a žádostí o platbu
•archivace dokladů souvisejících s projekty TP OP
•kontrola způsobilosti výdajů v rámci realizovaných veřejných zakázek, cestovních náhrad, osobních nákladů apod.
•administrace projektových žádostí, monitorovacích zpráv, a žádostí o platbu v informačních systémech
•příprava podkladů a podílení se na realizaci veřejných zakázek, účast v hodnotících komisích VZ
•řešení nezpůsobilých výdajů vznikajících v průběhu realizace projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

•zaměstnání na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně)
•pracovní smlouvu na dobu určitou do 31. 12. 2015 s možností následného prodloužení
•možnost získání pracovních zkušeností v oblasti strukturálních fondů EU
•příjemný pracovní kolektiv
•nezávislou a odpovědnou práci, možnost osobního rozvoje
•zaměstnanecké výhody (např. flexibilní pracovní doba, stravenky)
Další informace:
•předpokládaný nástup: květen 2015, případně dle dohody
•místo pracoviště: Praha 7 – v blízkosti metra Nádraží Holešovice
•platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 20. DUBNA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.
V případě dalších dotazů se obracejte na Mgr. Kamilu Svobodovou, tel: 234 811 458.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•vysokoškolské vzdělání
•orientaci/zkušenosti v problematice strukturálních fondů EU
•dobrou znalost MS Office (Word. Excel, PowerPoint, Outlook)
•znalost anglického jazyka (min. A2)
•samostatnost a schopnost řešit problémy
•organizační a komunikační schopnosti
•pečlivost a flexibilitu
•odolnost vůči stresu
•týmového ducha
•trestní bezúhonnost
Výhodou:
•zkušenosti v oblasti veřejných zakázek
•znalost dokumentace OP
•znalost relevantní legislativy ČR i EU
•znalost IS BENEFIT7
•znalost prostředí státní správy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2066004  Datum zveřejnění: 20.4.2015