Administrativní podpora oddělení technické pomoci OP VK – dpč (OP VK)

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• administrativní práce – např. kopírování, skenování, kompletace dokumentů
• podpora při ukončování a archivaci projektů
• kontrola dat a dokumentů, třídění dokumentů, příprava podkladů pro PM/FM
• příprava odborných tabulek a podkladů pro tabulky
• práce s MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook apod.)

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 19. DUBNA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.
V případě dalších dotazů se obracejte na Mgr. Kamilu Svobodovou, tel: 234 811 458

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• minimálně středoškolské vzdělání
• velmi dobrou znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a časovou flexibilitu
• velmi dobré organizační, koordinační a komunikační schopnosti
• samostatnost, systematičnost a schopnost řešit problémy
• iniciativní přístup k práci, týmového ducha

Výhodou:

• zkušenosti z prostředí strukturálních fondů
• znalost elektronického spisového systému
• znalost prostředí státní správy

Nabízíme:

• zaměstnání na dohodu o pracovní činnosti (max. 20 hodin týdně)
• předpoklad spolupráce do 31. 10. 2015, případně dle dohody
• možnost získání pracovních zkušenosti v oblasti strukturálních fondů EU
• přátelský kolektiv spolupracovníků

Další informace:

• místo pracoviště: Praha 7 – v blízkosti metra Nádraží Holešovice

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2078491  Datum zveřejnění: 13.4.2015