Garant/ka prioritní OSY 1 (Evropská centra excelence) a prioritní OSY 2 (regionální VAV centra) operačního programu výzkum a vývoj pro inovace (OP VA

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Karmelitská 7, 118 12 Praha 1, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• koordinační a odborné zastřešení PO1 a PO2 OP VaVpI
• výrazná role při nastavování koncepčního přístupu Řídicího orgánu OP VaVpI v oblasti pokryté PO1 a PO2
• jednání s příjemci dotace v rámci PO1 a PO2 OP VaVpI v souvislosti s řešením jednotlivých projektů
• spolupráce na nastavování postupů, tvorbě metodik čerpání strukturálních fondů pro žadatele a příjemce v rámci PO 1 a PO2 OP VaVpI a její interpelaci směrem k příjemcům dotace
• spolupráce na řešení změn u projektů v realizaci v rámci PO1 a PO2 OP VaVpI, tvorba odborných stanovisek
• spolupráce na posuzování projektů PO1 a PO2 v rámci procesu ukončování jejich realizace
• odborná metodická podpora projektovým a finančním manažerům odboru implementace OP VaVpI
• koordinace spolupracujících externích expertů
• spolupráce s o sbornou skupinou MŠMT pro oblast VaV a dalšími subjekty (RVVI, TA ČR apod.)

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 3. KVĚTNA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.
V případě dalších dotazů se obracejte na Mgr. Kamilu Svobodovou, tel: 234 811 458.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vysokoškolské vzdělání minimálně v magisterském stupni
• orientaci v oblasti systému výzkumu a vývoje v ČR (hodnocení, financování,…) a EU
• praktickou zkušenost s výzkumem a vývojem
• doložitelnou relevantní praxi
• znalost anglického jazyka na úrovni vyšší pokročilý (úroveň B2 dle SERR)
• znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• koncepční, organizační a komunikační schopnosti
• kreativní a analytické myšlení
• pečlivost, samostatnost, schopnost řešit problémy
• iniciativní přístup k práci
• týmového ducha
• trestní bezúhonnost

Výhodou:

• vzdělání technického nebo přírodovědného směru
• zkušenost s hodnocením projektů VaV
• zkušenost s podáváním VaV projektů do národních a mezinárodních grantových soutěží
• zkušenost s administrací projektů financovaných ze strukturálních fondů EU

Nabízíme:

• práci na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně)
• pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2016
• získání/prohloubení pracovních zkušeností v oblasti strukturálních fondů EU
• možnost podílet se na přípravě navazujícího operačního programu (OP VVV)
• motivační finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci

Další informace:

• nástup v květnu nebo dle dohody
• pracoviště Praha 8 – Karlín, v blízkosti metra Křižákova
• platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2079894  Datum zveřejnění: 14.4.2015