Vedoucí oddělení dalšího vzdělávání

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Karmelitská 7, 118 12 Praha 1, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• příprava právních předpisů a legislativních opatření
• koncepční, metodické, koordinační, normotvorné a obdobné činnosti v oblasti dalšího vzdělávání s celostátní působností
• spolupráce s vládními i nevládními organizacemi a sociálními partnery v oblasti koncepční, legislativní a koordinační v oblasti dalšího vzdělávání
• reprezentace v pracovních skupinách EU
• komunikace s OPŘO

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 10. KVĚTNA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení rovněž stvrzuje, že splňuje podmínku zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, uvedenou v §303, odst. 3, a je seznámen s §304, odst. 1 téhož zákona.
V případě dalších dotazů se obracejte na Mgr. Kamilu Svobodovou, tel: 234 811 458.
Datum zveřejnění inzerce: 24. 4. 2015

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vysokoškolské vzdělání, v oblasti andragogiky nebo pedagogiky výhodou
• pracovní zkušenosti v oblasti dalšího vzdělávání minimálně 5 let
• zkušenosti s vedením zaměstnanců minimálně 3 roky
• zkušenost s tvorbou koncepčních a analytických materiálů
• znalost legislativního prostředí v návaznosti na oblast dalšího vzdělávání (vzdělávání dospělých)
• znalost Windows a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2
• prezentační dovednosti
• organizační, komunikační a koordinační schopnosti
• strukturované a kreativní myšlení
• týmového ducha
• trestní bezúhonnost
Nabízíme:
• zaměstnání na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně)
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• získání pracovních zkušeností v oblasti strukturálních fondů EU
• zajímavou a kreativní práci v příjemném pracovním prostředí
• přátelský a energický kolektiv spolupracovníků
• možnost jazykového vzdělávání
• zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování, 4 dny indispozičního volna, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění)
Další informace:
• nástup květen nebo dle dohody
• pracoviště v centru Prahy
• platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2095471  Datum zveřejnění: 24.4.2015