Vedoucí oddělení informační strategie

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• odpovědnost za řízení a koordinaci činností oddělení (4 – 5 pracovníků) zabezpečujícího tvorbu a rozvoj dlouhodobě udržitelné informační strategie resortu
• koncepční, metodické, koordinační, normotvorné a obdobné činnosti ve svěřené oblasti
• spolupráce a komunikace s ostatními útvary ministerstva a s jemu podřízenými organizacemi a dále s orgány veřejně (státní) správy, zejména MMR a MV
• odpovědnost za koordinaci projektu resortního informačního systému

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 28. KVĚTNA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení rovněž stvrzuje, že splňuje podmínku zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, uvedenou v §303, odst. 3, a je seznámen s §304, odst. 1 téhož zákona.
V případě dalších dotazů se obracejte na Mgr. Kamilu Svobodovou, tel: 234 811 458.
Datum zveřejnění inzerce: 5. 5. 2015

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání minimálně na úrovni magisterského studijního programu, nejlépe technického nebo ekonomického směru se zaměřením na informatiku a procesní řízení
• zkušenost s vedením zaměstnanců min. 2 roky, ideálně v oblasti informační bezpečnosti /strategie/ architektury, nebo procesního řízení
• aktivní zkušenost s projektovým řízením, ideálně v oblasti strukturálních fondů EU
• znalost aj. min. na úrovni B1 (středně pokročilý)
• výborná znalost MS Office, znalost MS Project výhodou
• výborné prezentační a komunikační schopnosti, logické a analytické myšlení a orientaci na výsledek
• trestní bezúhonnost

Výhodou:
• orientace v oblasti aktuálního stavu a rozvoje eGovernmentu (elektronizace veřejné správy)
• znalost objektového modelování
• pracovní zkušenost v oblasti návrhů rozsáhlých systému
Nabízíme:
• zaměstnání na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně)
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, stravenky, 5 týdnů dovolené, FKSP)
Další informace:
• předpokládaný nástup v červnu 2015
• pracoviště v centru Prahy
• platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2102638  Datum zveřejnění: 5.5.2015