Referent/ka odboru personálního

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• získávání nových zaměstnanců ministerstva, získávání vedoucích zaměstnanců ostatních přímo řízených organizací
• metodické poradenství v oblasti náboru, komunikace s vedoucími zaměstnanci a ostatními zaměstnanci ministerstva i s uchazeči
• tvorba inzerce, zveřejňování inzerce, zpracování životopisů a motivačních dopisů
• evidence a archivace podkladů týkajících se získávání zaměstnanců, práce s personálním informačním systémem
• komunikace a spolupráce s externím dodavatelem HR aplikace v oblasti získávání zaměstnanců
• administrativní činnosti spojené s výkonem pozice (např. fakturace inzerce)
• účast na osobních pohovorech, sjednávání osobních pohovorů
• zpracování vnitřních předpisů týkajících se oblasti získávání zaměstnanců
• zpracování materiálů pro jednání vedení ministerstva
• příprava smluv s institucemi, organizacemi a firmami v souvislosti s agendou získávání zaměstnanců
• zajišťování personálních záležitostí a příprava podkladů požadovaných sekcí řízení operačních programů EU a dalších personálních záležitostí, které jsou hrazeny z technické pomoci OP VK a OP VaVpI
• koordinace činností spojených s jazykovou kvalifikací zaměstnanců

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 21. KVĚTNA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení rovněž stvrzuje, že splňuje podmínku zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, uvedenou v §303, odst. 3, a je seznámen s §304, odst. 1 téhož zákona.
V případě dalších dotazů se obracejte na Mgr. Miroslav Prokop, tel: 234 811 815.
Datum zveřejnění inzerce: 5. 5. 2015

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání
• min. 2 roky praxe v oblasti náboru a přijímání nových zaměstnanců ve státní správě
• dobrou orientace v personalistice a Zákoníku práce
• výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti, reprezentativní vystupování
• pečlivost, samostatnost a schopnost řešit problémy
• proaktivní přístup, týmového ducha
• dobrou znalost MS Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint)
• trestní bezúhonnost
Výhodou:
• znalost nebo zkušenost se zákonem č. 234/2015 Sb.,
• znalost zákona č. 500/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů
• znalost HR aplikace Mark
• orientace v oblasti fondů EU
• zkušenosti s redakčními systémy webů
• komunikativní znalost anglického jazyka min. na úrovni A2
• znalost prostředí státní správy
Nabízíme:
• práci na plný pracovní úvazek (po dohodě možnost zkráceného úvazku)
• pracovní smlouvu na dobu určitou po dobu zástupu za RD nejdéle do 31. 12. 2015
• zaměstnanecké výhody (např. 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, zvýhodněné stravování, další vzdělávání, až 4 dny indispozičního volna)
Další informace:
• nástup v červnu 2015
• pracoviště v centru Prahy (ul. Karmelitská)
• platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2102743  Datum zveřejnění: 5.5.2015