Archivář/ka - dpč

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• archivace dokumentů Odboru řízení OP VaVpI
• spolupráce s referenty, kteří zajišťují jednotlivé agendy
• kompletace a uzavírání spisů
• předání uzavřených spisů do Specializované spisovny Operačních programů
• další činnosti související s uchováním a archivací dokumentů

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 24. KVĚTNA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení rovněž stvrzuje, že splňuje podmínku zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, uvedenou v §303, odst. 3, a je seznámen s §304, odst. 1 téhož zákona.
V případě dalších dotazů se obracejte na Mgr. Kamilu Svobodovou, tel: 234 811 458.
Datum zveřejnění inzerce: 5. 5. 2015

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• středoškolské/vysokoškolské
• velmi dobrá znalost Windows a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• pečlivost, samostatnost, odpovědnost
• koncepční, organizační, komunikační a koordinační schopnosti
• vysoké pracovní nasazení
• týmového ducha
• trestní bezúhonnost
Výhodou:
• zkušenost na obdobné pracovní pozici
• zkušenosti s prací v elektronickém systému spisové služby
• orientace v oblasti archivace dokumentů souvisejících se strukturálními fondy OP VaVpI nebo v oblasti spisové služby
• zkušenost v oblasti strukturálních fondů EU
• znalost legislativy EU a ČR
• znalost prostředí státní správy
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Nabízíme:
• zaměstnání formou DPČ (20 hodin týdně)do 30. 6. 2015 (bude následně prodlouženo)
• možnost získání/prohloubení pracovních zkušeností v oblasti strukturálních fondů EU
• zajímavou a zodpovědnou práci v příjemném pracovním prostředí
• pružná pracovní doba
• zajímavé finanční ohodnocení
Další informace:
• předpokládaný nástup v květnu 2015 nebo dle dohody
• pracoviště v centru Prahy – Praha 8 Karlín, v blízkosti metra Křižíkova

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2102772  Datum zveřejnění: 5.5.2015