Analytik informačního systému do oddělení monitorování a komunikace OP vavpi

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• metodické a technické zajištění informačních systémů určených pro implementaci OP VaVpI
• zajištění monitoringu projektů na úrovni programu
• koordinace uživatelské podpory, správa uživatelských rolí a kompetencí
• zajištění testování a zadávání vývoje nových funkcionalit IS
• vypracovávání zpráv a analýz o realizaci OP VaVpI
• využívání dat a výstupů indikátorové soustavy k hodnocení věcného pokroku v OP VaVpI
• metodická činnost v oblasti monitorování a reportování
• kontroly dat, zadávání požadavků na opravy a řešení nesrovnalostí v informačních systémech
• podílení se na přípravě programového období 2014+
• spolupráce s kontrolními subjekty zabývajícími se kontrolou řízení a implementace OP VaVpI

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 8. ČERVNA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení rovněž stvrzuje, že splňuje podmínku zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, uvedenou v §303, odst. 3, a je seznámen s §304, odst. 1 téhož zákona.
V případě dalších dotazů se obracejte na Mgr. Kamilu Svobodovou, tel: 234 811 458.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vysokoškolské vzdělání (min. Bc.)
• velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• znalost angličtiny na úrovni B1
• samostatnost, pečlivost, důslednost
• vysoké pracovní nasazení
• osobní odpovědnost
• ochota učit se novým věcem
• trestní bezúhonnost
Výhodou:
• zkušenost na obdobné pracovní pozici
• zkušenost z oblasti strukturálních fondů nebo státní správy
• zkušenosti s informačními systémy a uživatelskou podporou
Nabízíme:
• zaměstnání na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně)
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• možnost získání/prohloubení pracovních zkušeností v oblasti strukturálních fondů EU
• zajímavou a kreativní práci v příjemném pracovním prostředí
• přátelský a energický kolektiv spolupracovníků
• možnost odborného vzdělávání
• zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, notebook, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění)

Další informace:
• předpokládaný nástup v červnu 2015
• pracoviště Praha 8 – Karlín, v blízkosti metra Křižíkova
• platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2115356  Datum zveřejnění: 20.5.2015