Rozpočtář/-ka operačních programů (op)

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• provádění rozpočtových operací spojených s čerpáním finančních prostředků OP v informačním systému ŘO
• příprava podkladů pro návrh rozpočtu a rozpočtových výhledů za oblast využívání pomoci ze strukturálních fondů
• spolupráce na koordinaci finančního řízení OP
• spolupráce na metodickém nastavování finančního řízení OP a na řízení změn dokumentů tvořících systém vnitřní řídicí dokumentace
• spolupráce na nastavení procesů finančního řízení jednotlivých prioritních os a samotných projektů OP
• kontrola projektů na místě jejich realizace po finanční stránce

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 9. ČERVNA 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení rovněž stvrzuje, že splňuje podmínku zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, uvedenou v §303, odst. 3, a je seznámen s §304, odst. 1 téhož zákona.
V případě dalších dotazů se obracejte na Mgr. Kamilu Svobodovou, tel: 234 811 458.
Datum zveřejnění inzerce: 21. 5. 2015.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vysokoškolské vzdělání (nejlépe ekonomického či finančního směru)
• minimálně 1 rok relevantní praxe
• znalost zákona č. 218/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů
• orientaci v zákoně č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů
• dobrou orientaci v oblasti systému financování výzkumu a vývoje v ČR
• znalost anglického jazyka minimálně na komunikativní úrovni
• velmi dobrou znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• velmi dobré organizační, koordinační a komunikační schopnosti
• strukturované a kreativní myšlení
• samostatnost, systematičnost, a schopnost řešit problémy
• pečlivost, spolehlivost a časovou flexibilitu
• iniciativní přístup k práci
• týmového ducha
• trestní bezúhonnost
Výhodou:
• zkušenosti z oblasti strukturálních fondů EU
• zkušenosti s prováděním rozpočtových operací
• zkušenosti s finančním řízením
• orientace v oblasti vědy a výzkumu
• znalost prostředí státní správy
• znalost IS MSC2007, IS MONIT7+, EIS JASU
Nabízíme:
• zaměstnání na plný pracovní úvazek ( 40 hodin týdně)
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• možnost získání/prohloubení pracovních zkušeností v oblasti strukturálních fondů EU
• zajímavou a kreativní práci v příjemném pracovním prostředí
• přátelský a energický kolektiv spolupracovníků
• možnost jazykového a dalšího odborného vzdělávání
• zaměstnanecké benefity (flexibilní pracovní doba, stravenky, 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, příspěvek na penzijní připojištění)
• motivační finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
Další informace:
• předpokládaný nástup v červnu 2015
• pracoviště Praha 8 – Karlín, v blízkosti metra Křižíkova
• platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. (13. platová třída) ve znění pozdějších předpisů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2116307  Datum zveřejnění: 21.5.2015