Referent/ka odboru personálního

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• komplexní zajišťování a provádění personálních a platových opatření zaměstnanců pracujících na DPČ/DPP včetně zaměstnanců podílejících se na implementaci fondů operačních programů EU
• příprava metodických předpisů a podkladů pro rozhodování v pracovněprávních záležitostech a poradenství v pracovněprávních otázkách zaměstnanců pracujících na DPČ/DPP
• zpracovávání osobní agendy související se vznikem, změnami a skončením pracovněprávních vztahů zaměstnanců pracujících na DPČ/DPP
• spolupráce na provádění rozpočtových operací spojených s čerpáním finančních prostředků zaměstnanců pracujících na DPČ/DPP
• evidence pracovních neschopností včetně zpracování podkladů pro mzdovou účtárnu
• administrace stravenek
• agenda FKSP (sestavování rozpočtu, metodika, evidence čerpání osobních účtů zaměstnanců)

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 14. ČERVNA 2015.
Nezaslání motivačního dopisu či životopisu může být důvodem k vyřazení z výběrového řízení.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení rovněž stvrzuje, že splňuje podmínku zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, uvedenou v §303, odst. 3, a je seznámen s §304, odst. 1 téhož zákona.
V případě dalších dotazů se obracejte na Mgr. Kamilu Svobodovou, tel: 234 811 458.
Datum zveřejnění inzerce: 28. 5. 2015

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• minimálně středoškolské vzdělání
• praxe min. 3 roky na obdobné pozici
• velmi dobrou orientaci a praktické zkušenosti v oblasti personalistiky a mzdové agendy
• praktické zkušenosti s personálním informačním systémem
• dobrá znalost práce na PC – Windows a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• samostatnost, organizační a koordinační schopnosti
• příjemné vystupování, komunikativnost, flexibilitu, zodpovědnost
• trestní bezúhonnost
Výhodou:
• znalost zákona č. 218/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů
• znalost prostředí státní správy
• znalost anglického jazyka na úrovni min. A2
• orientace v oblasti fondů EU
Nabízíme:
• zaměstnání na plný pracovní úvazek (tj. 40 hodin týdně)
• pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2015 s možností prodloužení pracovního poměru
• zaměstnanecké benefity (flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění)
• získání/prohloubení pracovních zkušeností v oblasti strukturálních fondů EU
Další informace:
• předpokládaný nástup v červen 2015 případně dle dohody
• pracoviště v centru Prahy – Karmelitská ul., Praha 1
• platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2121456  Datum zveřejnění: 28.5.2015