Metodicko-technická podpora monitorovacího systému pro období 2014+ do odboru technické pomoci OP – DPP/DPČ

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• kompletní metodicko-technické poradenství uživatelů MS2014+
• realizace školení uživatelů napříč procesy MS2014+

Informace o náboru

MOTIVAČNÍ DOPIS SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM (vč. uvedení tel. čísla a e-mailové adresy) ZASÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 1. ČERVENCE 2015.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení rovněž stvrzuje, že splňuje podmínku zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, uvedenou v §303, odst. 3, a je seznámen s §304, odst. 1 téhož zákona.
V případě dalších dotazů se obracejte na Mgr. Kamilu Svobodovou, tel: 234 811 458.
Datum zveřejnění inzerce: 18. 6. 2015.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• minimálně středoškolské vzdělání technického směru
• výbornou znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• velmi dobrou orientaci v operačním systému Windows a v běžně používaných internetových prohlížečích
• rychlá orientace ve struktuře a ovládání informačních systémů
• orientace v problematice kvalifikovaných certifikátů
• orientace v problematice základních registrů
• schopnost rychle se naučit a zorientovat ve větším množství manuálů a související dokumentaci
• samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a časovou flexibilitu
• velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
• systematičnost a schopnost řešit problémy
• iniciativní přístup k práci, týmového ducha
Výhodou:
• zkušenost s monitorovacím systémem programového období 2007-2013 (Monit7+; Benefit7) či jiným informačním systémem
• znalost metodických předpisů EU
• znalost anglického jazyka
• zkušenosti z prostředí strukturálních fondů EU
• znalost prostředí státní správy
• znalost počítačových sítí, programování a databází
• trestní bezúhonnost
Nabízíme:
• zaměstnání na DPČ/DPP
• možnost získání pracovních zkušeností v oblasti strukturálních fondů EU
• přátelský kolektiv spolupracovníků
Další informace:
• předpokládaný nástup 15. července 2015 nebo dle dohody
• pracoviště Praha

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2149003  Datum zveřejnění: 18.6.2015