Odborný referent oddělení veřejných zakázek

MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI (MPSV)

Místo práce
Vyšehradská 424, 1 2 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
21830 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení (26199)

Pracoviště a kontakty

Firma:MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI, IČ 00025429
Pracoviště:Vyšehradská 424/16, Nové Město, 128 00 Praha 28

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 21830 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Odměňování podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů - 13. platová třída. Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za dlouhodobě nepřítomného zaměstnance (rodičovská dovolená). Požadujeme VŠ vzdělání (preferováno je VŠ vzdělání v oboru právo), občanství ČR, plnoletost, bezúhonnost, administrativní dovednosti, schopnost uživatelské práce s informačními systémy, komunikační schopnosti, analytické myšlení, orientaci a schopnost vyhledávání v právních předpisech, zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek výhodou.

Poslední změna:2017-02-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 12202260792

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně