Referent/ka bezpečnosti státu - přepážkový/á pracovník/ice

Ministerstvo vnitra (MPSV)

Místo práce
Slovanská alej 2046, 326 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2015-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
14720 - 22140 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní administrativní pracovníci a asistenti (334)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ministerstvo vnitra, IČ 00007064
Pracoviště:Ministerstvo vnitra - odbor azylové a migrační politiky, Slovanská alej 2046/26, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2015-04-01
Mzdové rozpětí:od 14720 do 22140 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: zajišťování administrativy a činností souvisejících s náběrem žádostí o trvalý, dlouhodobý a přechodný pobyt dle zák. č. 326/1999 Sb.a zák. č. 500/2004 Sb.
Další předpoklady:
Schopnost samostatné práce, flexibilita, pečlivost, schopnost se rychle učit, dobrá uživ. znal. práce na PC (Word, Excel, Internet), čistý TR.

Nabízíme:
zaměstnanecké benefity (přísp.zaměstnavatele na stravování, 5 týdnů dovolené), platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a s právě - 9.platová třída, po zapracování osobní příplatek dle dosahovaných výkonů.

Požadované doklady:
Strukturovaný životopis
Před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
Před nástupem výpis z rejstříku trestů

Nabídku se strukturovaným životopisem je možné zasílat do 10.3.2015 na e-mailovou adresu: [email protected] s předmětem "přijímací řízení".

Poslední změna:2015-03-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 8524750717

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání