Ministerský rada

Ministerstvo vnitra (MPSV)

Místo práce
Hněvkovského 30, 617 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
22910 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti (33420)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ministerstvo vnitra, IČ 00007064
Pracoviště:MINISTERSTVO VNITRA ČR, Odbor azylové a migrační politiky, oddělení pobytu cizinců JM kraj, Hněvkovského 30/65, 61700 Brno 17

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 22910 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Ministerstvo vnitra ČR, odbor azylové a migrační politiky, hledá uchazeče na pracovní pozici

Náplň práce: zajišťování administrativní agendy; vedení správního řízení podle zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území České republiky, ve znění pozdějších předpisů; řešení problematiky relokace migrantů a žadatelů o mezinárodní ochranu; komunikace s klienty, dalšími orgány státní správy a nevládními neziskovými organizacemi
Místo výkonu práce: Brno

Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání v magisterském studijním programu, nejlépe v oblasti práva

Další předpoklady:

" schopnost samostatné i týmové práce, schopnost samostatného, logického, analytického a systematického myšlení, rozhodnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů,
" velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Office, ASPI),
" trestní a morální bezúhonnost,
" znalost správního řízení výhodou,
" místo není vhodné pro OZZ/OZP se specifickými požadavky
" státní občanství ČR podmínkou

Doklad o znalosti anglického jazyka odpovídající 3. stupni znalosti cizího jazyka pro standardizované jazykové zkoušky stanovené MŠMT podmínkou.

Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 13. platová třída, osobní příplatek podle dosahovaných výsledků.

Požadované doklady:

" strukturovaný životopis,
" doklad o znalosti anglického jazyka odpovídající 3. stupni znalosti cizího jazyka pro standardizované jazykové zkoušky stanovené MŠMT
" před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,
" před nástupem výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců.

Předpokládaný nástup: 1.7.2017
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou po dobu mateřské/rodičovské dovolené
s 3 měsíční zkušební dobou. Dle možností reálná perspektiva přijetí do služebního poměru.

Nabídku se strukturovaným životopisem a požadovaným dokladem o znalosti anglického jazyka na úrovni 3. stupně pro standardizované zkoušky stanovené MŠMT, je možné zaslat nejpozději do 12.05.2017 na e-mailovou adresu [email protected] s předmětem "přijímací řízení". Na nabídky zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Poslední změna:2017-04-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12563750789

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní