Odborný referent/vrchní referent v oddělení pobytového správního řízení plzeňský kraj

Ministerstvo vnitra (MPSV)

Místo práce
Slovanská alej 2046, 326 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
15780 - 23730 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní administrativní pracovníci a asistenti (334)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ministerstvo vnitra, IČ 00007064
Pracoviště:Ministerstvo vnitra - odbor azylové a migrační politiky, Slovanská alej 2046/26, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 15780 do 23730 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
-vedení pobytového správní řízení dle zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území České republiky, ve znění pozdějších předpisů;
-zajišťování administrativní agendy

Předpoklady:
" Schopnost samostatné práce, flexibilita, pečlivost, schopnost rychle se učit
" Pokročilá znalost MS OFFICE
" Orientace v právních předpisech, znalost zákona č. 500/2004 správní řád (zkušenost s vedením správního řízení)
" znalost zákona č. 326/1999 Sb. o pobytu cizinců na území České republiky a práce s ASPI výhodou
" zájem o cizineckou problematiku

Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 12. června 2017, tj. v této lhůtě zaslané státnímu tajemníkovi v Ministerstvu vnitra prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu Ministerstvo vnitra, Nad Štolou 3, 170 00 Praha 7, P. O. BOX 95 nebo osobně podané do podatelny Ministerstva vnitra na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty služebního úřadu ([email protected]) nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky (ID datové schránky: krk34e3).
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotvírat" a "Výběrové řízení na služební místo odborného referenta/vrchního referenta v oddělení pobytového správního řízení Plzeňský kraj odboru azylové a migrační politiky, ID 30313131, č.j.: MV-63847-2/SP-2017". (Totéž platí pro případ označení přihlášek zaslaných na uvedenou emailovou adresu).

Veškeré informace o výběrovém řízení naleznete zde: http://www.mvcr.cz/clanek/vyberove-rizeni-na-sluzebni-misto-odborneho-referenta-vrchniho-referenta-v-oddeleni-pobytoveho-spravniho-rizeni-plzensky-kraj-id-30313131.aspx

Zaměstnanecké výhody: příspěvek zaměstnavatele na stravování, 5 týdnů dovolené

Poslední změna:2017-05-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 12744290778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou