Pridajte sa do tímu farmaceutov

Lekárne Dr.Max

Miesto práce
Einsteinova 23, Digital Park II/D, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda + motivačné a obchodné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich lekární hľadáme nových kolegov.
Obsadzujeme tieto pozície.

Zodpovedný farmaceut - Dolný Kubín (nová lekáreň), Čadca, Hlohovec.

Farmaceut - Zlaté Moravce, Handlová, Šahy (v týchto lokalitách ponúkame príspevok na ubytovanie/cestovné), Trnava, Dubnica nad Váhom, Galanta, Nové Zámky, Myjava, Martin, Dolný Kubín, Galanta, Poprad, Liptovský Mikuláš, Zvolen, Rimavská Sobota, Žiar nad Hronom, Kráľovský Chlmec, Čierna na Tisou.

Lietajúci farmaceut - Bratislava, Skalica, Nové Zámky, Žiar nad Hronom.

- automobil aj na súkromné účely resp. preplácanie cestovných nákladov pri pozícií lietajúci farmaceut
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- motivačné a obchodné odmeny na mesačnej báze
- podpora vzdelávania, sebarealizácie a osobného rastu
- istota stability zamestnania
- možnosť mobility v rámci lekárni Dr.Max
- moderné pracovné prostredie
- možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť MIRAKL, a.s. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti lekárenstva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceutická fakulta

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- PODMIENKA: ukončené úplne vzdelanie v odbore farmácia
- proaktívny prístup
- orientácia na zákazníka
- tímový hráč
- ochota sa odborne vzdelávať

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2266782  Datum zveřejnění: 30.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Základná mzda + motivačné a obchodné odmeny