Řidič/ka tahače

MISVO TRANS s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hodonín, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-08
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 38000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči tahačů (83322)

Pracoviště a kontakty

Firma:MISVO TRANS s.r.o., IČ 28289005
Pracoviště:MISVO TRANS s.r.o. - Hodonín, Hodonín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2016-11-08
Mzdové rozpětí:od 30000 do 38000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pravidelné linky CZ-SK, D, PL (víkendy doma !!!)
- Výhoda: Jízda na stejné místo, víkendy volné, možnost se v týdnu vytočit doma (záleží na místě bydliště)
- Vozidlo Mercedes / Scania
- Mzda 30 -38 000 Kč čistého. Mzda v termínu, pravidelná práce. Zaučíme.
Na pozici řidiče požadujeme: Řidičský průkaz skupiny C+ E, Digitální kartu řidiče, psychotesty, čistý trestní rejstřík, zdravotní prohlídku, pojištění odpovědnosti za škodu
- Pošlete životopis na email: [email protected]. Uveďte své kontaktní údaje- hlavně telefon, adresu, přehled zkušeností a datum kdy můžete nastoupit. Jsme stabilní firma s 22-ti letou tradicí , Stálá práce, Služební telefon i pro soukromé použití . Kontakt na tel. 737 223 956 nebo na mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 11612690718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity