Technolog/žka výroby pro potravinářství

MK Fruit s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Žerotínova 400, 787 01 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech (31193)

Pracoviště a kontakty

Firma:MK Fruit s.r.o., IČ 25551213
Pracoviště:MK Fruit s.r.o. - prac., Žerotínova 400/87, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Máte vzdělání v oboru potravinářství a zkušenosti z potravinářské výroby? Jste komunikativní? Jste flexibilní, aktivní a zodpovědní? Rádi byste byli za kvalitně odvedenou práci adekvátně ohodnoceni?
SŠ/VŠ vzdělání potravinářského směru, zkušenosti z potravinářské výroby, ideálně technologie, zkušenosti z oblasti obchodu VÝHODOU. Hledáme : Pozitivně naladěného, spolehlivého a aktivního kolegu/kolegyni, Na výši mzdy a datu nástupu se domluvíme na osobním pohovoru.

Požadavky:
OZP / ZTP (není nutnou podmínkou), SŠ/VŠ s potravinářským zaměřením, chuť realizovat nové výrobní procesy do výroby, vymýšlet a plánovat, tvorba analýz a reportů pro vedení společnosti. Analytické myšlení, samostatnost, časová flexibilita, důslednost, pečlivost, zodpovědnost, loajalita, komunikativní a týmová osobnost, příjemné vystupování. Spolupráce s ostatními odděleními společnosti.

Nabízíme:
- Prac. poměr, smlouva na dobu neurčitou
- Samostatná a zajímavá práce v pevném zázemí společnosti
- Stabilita a perspektiva úspěšné firmy
- Korektní a otevřené firemní prostředí
- Podpora v dalším odborném rozvoji
- Dobré mzdové ohodnocení
- Nástup ihned
- Místo výkonu práce Šumperk
- Mobilní telefon
- Notebok

Pokud Vás naše nabídka zaujme a rádi byste se dozvěděli více, zašlete nám svůj životopis na adresu [email protected].

Poslední změna:2017-04-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 12253790781

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC