Manipulační pracovník/operátor ve výrobě

Mlékárna Hlinsko, a.s. (MPSV)

Místo práce
53, 539 01 Hlinsko, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-15
Mzdové podmínky (brutto)
12600 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků (81603)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mlékárna Hlinsko, a.s., IČ 48169188, http://www.tatramleko.cz
Pracoviště:Kouty 53, 53901 Hlinsko v Čechách 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-15
Mzdové rozpětí:od 12600 do 18000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na penzijní a životní pojištění, levnější volání
Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce : Kouty 53, Hlinsko v Č.
Hlavní pracovní náplň: obsluha strojů a zařízení na výrobu mléčných výrobků, čištění strojů a zařízení, spolupráce při jejich údržbě, manipulační práce. Výhodou průkaz VZV. Fyzicky náročná práce (vhodné pro muže).
Pracovní poměr nejprve na dobu určitou, později možno na dobu neurčitou. Výhodou vyučení nebo SŠ vzdělání potravinářského směru.
Nabízíme : dovolená navíc, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

Poslední změna:2016-11-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 8990480794

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC