Přípravář surovin a polotovarů

Mlékárna Klatovy a. s. (MPSV)

Místo práce
Za Tratí 640, 339 01 Klatovy, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-20
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků (81603)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mlékárna Klatovy a. s., IČ 48362395, http://www.mlekarna-kt.cz
Pracoviště:Klatovy IV, Za tratí č.p. 640, PSČ 339 01

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-06-20
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Příspěvek na penzijní spoření
Podnikové stravování, Příspěvek na stravování
Dovolená navíc, Volno k regeneraci pracovních sil

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁPLŇ PRÁCE:
* vybalování, přečišťování a krájení vstupních surovin a polotovarů pro výrobu porcovaných sýrů
* čištění a mytí strojního zařízení a pomůcek
* manipulace a skladování hotových výrobků

POŽADUJEME:
* min. SO vzdělání s vyučením (potravinářský obor výhodou)
* ochotu pracovat v třísměnném režimu (několik měsíců v roce pouze dvousměnný režim)
* pečlivost, spolehlivost, fyzickou zdatnost
* nástup možný ihned

NABÍZÍME:
* zázemí stabilní společnosti s jistotou zaměstnání
* výhodné měsíční bonusy a motivační odměny
* podnikové stravování na všech směnách
* další zaměstnanecké benefity

V případě, že splňujete uvedené požadavky, zašlete e-mailem váš strukturovaný životopis s žádostí o uvedenou pozici. Vybrané kandidáty budeme nejpozději do 4 týdnů kontaktovat.

Poslední změna:2016-06-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 8998320722

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV), platné osvědčení nutné
Jiná způsobilost - zdravotní průkaz