Vrátní / strážní vsetín

MOBA Security s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Smetanova 1110, 755 01 Vsetín, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-12
Mzdové podmínky (brutto)
10000 - 13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vrátní (54141)

Pracoviště a kontakty

Firma:MOBA Security s.r.o., IČ 29205654
Pracoviště:MOBA Security s.r.o. 01, Smetanova 1110, 75501 Vsetín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-09-12
Mzdové rozpětí:od 10000 do 13000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VRÁTNÍ/STRÁŽNÍ VSETÍN
Pracovník na Vrátnici ( ostraha )
Místa vyhrazené pro OZZ OZP, ČID. plný nebo zkrácený uvazek.
Nabízíme dlouhodobě stabilní práci, pravidelnou mzdu, směnný provoz, služební oděv, solidní jednání. Požadujeme čistý rejstřík trestů, spolehlivost, kvalifikaci strážný (umožníme udělat), praxe výhodou.
Volejte PO-PA 8-14 hod

možný náborový příspěvek až 3-5 tis. Kč po skončení zkušební doby
možnost vyplacet mzdu zálohově
První kontakt: telefonicky od 7-14hod. 603207493, e-mail: [email protected]

Ověřeno: 12.9.2016

Poslední změna:2016-09-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 10920160770

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání