Elektromontéři slaboproudých zařízení - montáže, servis slaboproudých zařízení

MOBA, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
1. máje 823, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení (74132)

Pracoviště a kontakty

Firma:MOBA, spol. s r.o., IČ 44118911
Pracoviště:MOBA, spol. s r.o. 03, 1. máje 823, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ELEKTROMONTÉŘI SLABOPROUDÝCH ZAŘÍZENÍ - MONTÁŽE, SERVIS SLABOPROUDÝCH ZAŘÍZENÍ
Požadujeme: výuční list s maturitou, vyhlášku 50/78 - výhodou, praxi v oboru - výhodou, ŘP sk. B, trestní bezúhonnost, spolehlivost
Náplň práce: Mechanik slaboproudých elektrických vedení EZS.
jednosměnný provoz - instalace bezpečnostních systémů EZS /EPS/CCTV (nemusí mít zkušenost)
Možno i OZZ nebo ČID1,2
Nabízíme: Finanční benefity, služební mobil, notebook s internetem, nástup dle dohody
První kontakt: telefonicky od 8-16 hod. na čísle 604 296 495, životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-04-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 12510620785

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou